KYE ACCOUNT vadybininkas–ERELIS, skraidantis globaliai ir žieduojamas iki Spalio 15 d

(Sirius Decisions- https://www.siriusdecisions.com/ tyrimas rodo, kad , 82% C- lygio vadovų mano, kad KA B2B pardavimuose yra nepasiruošę, nesupranta kliento verslo)

Spalio viduryje vyksta Svarbių Klientų -Key Account planavimo sesijos, kad ik Naujų Metų (pasinaudojant ne darbiniais ir darbiniais susitikimais) pasitikrinti suplanuotus KA biudžetus mūsų produktams ir paslaugoms pirkti.

Dabartinis Svarbus klientas , KA – besimokantis, turintis reglamentuotą pirkimo procesą, užsakantis tiesiogiai be tarpininkų – kas gali susirungti su tokiu stipriu varžovu- tai Svarbių Klientų -Key Accounts vadybininkas, kuris dabar yra jau kliento verslo konsultantas. Taip , dabar vyksta masinė migracija iš paprastų KA vadybininkų į konsultuojančius -Svarbių klientų vadybininkus.

Kokie tai vadybininkai: kad nekartoti visų pardavėjų kompetencijų, apsiribosiu kritinėmis ERELIO savybėmis-labai geras kliento verslo supratimas, analitinė informacija -kur klientas vystysis kitais metais ir kokią vertę pinigais mes jam sukursime pardavę savo sprendimą.

Key Acountai -tai klientai, kuriems realiai galime parduoti kompleksinius sprendimus, net nesusijusius tarpusavyje, bet ,svarbu kad mes matytume sąsajas. To ,tikrai, negali padaryti pasyvūs pardavėjai, ir pardavėjai, kurie nepasiruošę. Jie ne ERELIAI ir spalio mėn biudžeto neatneš!

Naujausios publikacijos

CRM PIRKĖJO GIDAS
Pokyčiai verslas-verslui pardavimuose: už fizinį pardavėją klientas mokės papildomai
B2B pardavimo procesas