Kas yra CRM

CRM - Client Relationship Management

Informacija apie klientus bei projektus

Įdiegta sistema yra ne tik verslo brandos rodiklis,  bet ir padeda  kontroliuoti įmonės vystymąsi  bei tikslinių projektų vykdymą.  CRM sistemos įgalina automatizuoti klientų priežiūrą, sekti pasikeitusius jų lūkesčius, rinkodaros akcijas.

CRM pagrindas yra informacija apie klientus, jų užklausimai bei nusiskundimai, pirkimas arba „ne" pirkimas ir mūsų atliepiamieji veiksmai.  CRM  pardavėjams padeda išlaikyti pardavimo bei aptarnavimo kokybę, gauti reikalingą informaciją apie klientų lūkesčius bei analizuoti  planuotų pajamų rodiklius.

Turimi duomenys  leidžia mums žinoti realią situaciją  pardavimo departamente, padeda suprasti, ką mes galime pakeisti,  prisitaikyti prie kliento pirkimo proceso bei prognozuoti geriausius mūsų veiklos rezultatus.

 

CRM padeda matyti bei kontroliuoti pardavėjų pastangas

Mes galime analizuoti pardavėjų kompetenciją bei įgūdžius ir planuoti jų ugdymą bei vystymą.

 

Jei galvojate apie „CRM“...

Nesvarbu apie kokį CRM jūs galvojate, Jums būtina turėti sutvarkytą, aprašytą pardavimo procesą ir žinoti, kaip jūs jį valdysite, kad išvengtumėte brangių klaidų ateityje.

Pirma pasirūpinkite procesu, CRM yra proceso „klijai“ ir „greitintuvas“: jeigu suklijuosite ir pagreitinsite savo klaidingą procesą, CRM nebus kaltas..